Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Лікування андрогенної алопеції в Києві

Андрогенна алопеція (облисіння за чоловічим типом) – це розлад, за якого волосся починає випадати у чоловіків і жінок через дію чоловічих гормонів (андрогенів).

Клінічна картина і причини андрогенної алопеції

Симптоми андрогенної алопеції у чоловіків можуть включати поступову втрату волосся на верхівці голови у чоловіків, починаючи з лобової лінії та просуваючись назад по голові, а також у жінок, у яких волосся стає тоншим та рідшим, передусім у ділянці вершини голови. Характерними симптомами андрогенної алопеції вважаються:

1.            Зменшення діаметра волосся, що робить його більш тонким і крихким.

2.            Посилення випадіння волосся в період стресу, вагітності або після пологів.

3.            Втрата об’єму.

4.            Посічені кінчики.

5.            Ламкість волосся.

6.            Уповільнення росту волосся.

Клінічні ознаки стають дедалі яскравішими в міру прогресування хвороби. У чоловіків усі симптоми протікають у 7 стадіях, у жінок відмічається лише три стадії.

Андрогенна алопеція може виникнути через різні причини, включаючи:

      • генетичні чинники;

      • гормональні зміни андрогенів;

      • запалення на тлі таких патологій, як дерматит або себорейний дерматит.

      • стрес.

    Діагностика

    Діагностика андрогенної алопеції у жінок і чоловіків включає в себе різні методи:

        • дослідження медичної історії пацієнта, включно з родинними зв’язками та наявністю симптомів;

        • фізичний огляд, включно з оглядом шкіри та волосся на наявність змін і атрофії волосяних фолікулів;

        • клінічні аналізи, включно з рівнем андрогенів та інших гормонів, пов’язаних з облисінням.

        • біопсія шкіри з подальшим дослідженням зразків на наявність змін у волосяних фолікулах.

      Методи лікування

      Лікування андрогенної алопеції у чоловіків и жінок може включати медикаментозну терапію, ін’єкційні процедури, фізіолікування і немедичні методи. Пацієнтам може знадобитися тривале лікування і постійне спостереження у трихолога для підтримки досягнутих результатів. Домашні процедури, такі як використання професійних шампунів, масок і бальзамів, можуть допомогти забезпечити додаткове живлення і захистити волосся від шкідливих зовнішніх факторів. Масаж також може допомогти активізувати кровообіг і доставку поживних речовин до фолікул. Немедичні методи, включно з правильним домашнім доглядом, масажем і корекцією харчування, також можуть відігравати важливу роль у лікуванні.

      1. Медикаментозне лікування андрогенної алопеції може включати усунення авітамінозу, блокування вироблення дигідротестостерону, корекцію функції щитовидної залози та інші методи. Ця терапія завжди індивідуальна, і дозування слід дотримуватися в точності згідно з рекомендаціями лікаря.

      2. Фізіолікування може допомогти на ранніх стадіях захворювання і може включати такі процедури, як фототерапія, електрофорез і магнітотерапія.

      3. Ін’єкційна терапія, наприклад, мезотерапія або плазмоліфтинг волосся, також може забезпечити хороші терапевтичні результати.

      Тим часом стовідсоткового результату жоден метод ні сам по собі, ні в складі комплексної терапії не дає. Єдиний підтверджений на практиці спосіб позбутися андрогенної алопеції – застосування технології хрономедицини. Така метода практикується лікарями клініки хрономедицини «Резонанс».

      Для з’ясування умов лікування и особливостей методу хрономедицини просимо звертатись за вказаними контактними реквізитами.

      Джерела

      1. Ncbi
      2. Msvitu
      3. МОЗ

      Форма обратной связи

      Demo Description

      My first Popup

      This will close in 0 seconds